DTP in vreemde talen

In ons digitale tijdperk heeft u een vertaalbureau nodig dat, naast vertalingen, ook het DTP-werk voor u kan verzorgen. Polydioma beschikt over de nodige programmatuur, faciliteiten en ervaring om u professionele ondersteuning op dit terrein te bieden.

Wij concentreren ons in het bijzonder op de “moeilijke” talen, zoals Arabisch, Grieks, Russisch, Chinees of Thai, maar ook op alle Oost-Europese talen. Ook voor de conversie van bestanden in bepaalde talen naar een bruikbaar DTP-programma kunt u bij ons terecht.

Drukkerijen, grafische bedrijven, reclamebureaus en zetterijen maken regelmatig naar volle tevredenheid gebruik van deze dienst van Polydioma.

Klantentevredenheidsonderzoek

Klik hier om het klantentevredenheidsonderzoek in te vullen.

AOTA  EUATC

Wist u dat?

Hoe wordt de prijs van een technische vertaling vastgesteld?  Een woord- of een uurtarief?

Bij de prijsopgave is het vaak voor een klant moeilijk de prijzen te vergelijken. Waarom vraagt de ene vertaler € 0,15 per woord, terwijl de andere een uurtarief van € 70,- hanteert? 


Lees meer...